Silver Royal MR-1500

Silver Royal MR-1500 Digitálna váha do 40kg,   Obchodná, presnosť váženia 2g s možnosťou výpočtu ceny a váživosťami do 40 kg. Obojstranným displejom Bez úradného overenia...
Doporučená ponuka Sirel

Na sklade • 1 variant2,28 €1 122 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,2 €1 049 neoverených recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• Vstavaná batéria
    • Váženie až do 40kg, odchýlka len 2 g
    • Lacná
    • Výpočet ceny
    • Ľahká a prenosná
    • Podsvietené displeje
    • Kvalita spracovania je dobrá ale je to taká China ale na domáce občasné váženie úplne stačí

Test váženia s použitím kalibračného závažie 50g, váha zobrazila 50g presne.

Napájanie 6V/500mA sieťový adaptér alebo batéria. Váha má vstavanú olovenú batériu 4V/4A, ktorá sa dá vymeniť ale káble k nej sú prispájkované.

• , zakúpené v Sirel

Vysoká spokojnosť, odporúčam

• , zakúpené v Time For You

Velmi som sa potešila že som našla váhu, ktorú som hladala dosť dlho. Ale váha ktorú som si objednala nefungovala. Tak som poslala na späť.

Time For You (predajca)

Dobrý deň. Mrzí nás, že daný výrobok mal chybu. Toto je prvá váha, ktorá mala chybu. Všetky váhy pri balení sme už začali kontrolovať, aby sa takáto situácia neopakovala. Ďakujeme

Produkt nemá žiadne parametre.

Silver Royal MR-1500 Digitálna váha do 40kg,

Obchodná, presnosť váženia 2g s možnosťou výpočtu ceny a váživosťami do 40 kg.

Obojstranným displejom

Bez úradného overenia (ciachovania)

Na váženie tovaru alebo surovín, tárovanie (nulovanie)

Podsvietený LCD displej

Presnosť 2 g

Vstavaný akumulátor alebo do siete 230 V

Vhodná do obchodov, tržnice, či domáce použitie.

• Vstavaná batéria
    • Váženie až do 40kg, odchýlka len 2 g
    • Lacná
    • Výpočet ceny
    • Ľahká a prenosná
    • Podsvietené displeje

Test váženia s použitím kalibračného závažie 50g, váha zobrazila 50g presne.

• , zakúpené v Sirel

Vysoká spokojnosť, odporúčam